Bir anlık dikkatsizlik kazayı getirdi
Yayınlanma : 24-10-2021 | 17 : 18 14
Güncelleme : 24-10-2021 | 17 : 18 14
Bir anlık dikkatsizlik kazayı getirdi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir anlık dikkatsizlik kazayı beraberinde getirdi.
Kaza Kışla Mahallesi'inde meydana geldi. Alınan bilgilere göre 67 LT 370 plakalı kamyonet sürücüsü aynı istikamete seyir halinde ki 67 TD 020 plakalı hafif ticari kamyonetin üzerine çıktı. Kaldırıma cikarak durabilen hafif ticari kamyonet sürücüsü kazayı yara almadan atlatırken araçlarda maddi hasar meydana geldi. Araçların yoldan kaldırılması ile trafik normale döndü.
Haber : S Kabatepe- M Sorha
Bu Haber 863 defa okundu
ETİKETLER : Yazdır
Çok Okunanlar
» Henüz BUGÜN Haber Görünmüyor