Aman DİKKATLİ OLUN...
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yoğun kar yağışının ardından buz tutan yollar sürücülere zor anlar yaşatıyor.
Ereğli'de 2 gündür etkili olan kar yağışı aksam setlerinde yerini buzlanmaya bıraktı. Özellikler Devrek Yol ayrımı Yeni Köprü, Hastane Köprüsü başta olmak üzere köprü üstündeki yollar buz tuttu. Ayrıca yüksek kesimlerde ve ilçenin birçok noktasında da aşırı buzlanma olduğu ve sürücülerin dikkatli olması istendi.
Haber : S Kabatepe-Ö. Cerrah
Bu Haber 785 defa okundu
Çok Okunanlar
» Henüz BUGÜN Haber Görünmüyor