Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkanı Yardımcısı İbrahim Cöbek, Karadeniz Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Karadeniz Ereğli Kent Konseyi Başkanı Noyan Keskin, AK Parti Zonguldak İl Genel Meclis Üyeleri Ali Tarakçı ve Kazım Beceren, dernek yöneticileri ve bazı partililer ile ilçede gerçekleştirdikleri bayramlaşma programının ardından Yunuslu Köyü'nde vatandaşlar ile bir araya geldi.