Karadeniz Ereğli'de kamuda görev yapan itfaiye, polis ve 112 ekipleri, bayrama çalışarak girdi. İtfaiye müdürü Muhammet Ali Ateş "Herkes bugün ailesi ile bayramlaşırken 24 saat halkımızın can ve mal güvenliği için görevdeyiz." dedi.
Karadeniz Ereğli'de kamuda görev yapan itfaiye, polis ve 112 ekipleri, bayrama çalışarak girdi. İtfaiye müdürü Muhammet Ali Ateş "Herkes bugün ailesi ile bayramlaşırken 24 saat halkımızın can ve mal güvenliği için görevdeyiz." dedi.