kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
22 Mayıs 2019 Çarşamba
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
     
 
İYİ Kİ VARSIN DEĞİŞİM

senolazman@gmail.com
İYİ Kİ VARSIN DEĞİŞİM
18 Kasim 2014 13:28:57

Yazar : Şenol AZMAN
  Kara Tren 
   
 
   
     
Yazı boyutunu büyütmek için       

Kara Trende yine paylaşacağımız konular var.

Sevgili okuyucularım;  Değişim Medya Grubu'nda  şaka maka 1 yılı geride bıraktık.  Burada zaman buldukça köşe yazılarımı ve gündeme dair konuları  "Kara Tren" köşemizde paylaşıyoruz. Değişim Medya Grubu'nda ve  sizlerle birlikte  olmaktan gerçekten çok mutluyum.

Değişim Medya Grubu'nun 22. Kuruluş yıldönümünde, Değişim Gazetesi'nin yeni yüzüyle 1.. yaşını kutladığımız bu günde;  bu kadar çalışkan ve özverili bir kadroyla beraber olmak beni de daha  olgunlaştırıp  ve gençleştiriyor ‘Fikir İşçiliği ‘ acısından.

Sevgili Yönetim Kurulu Başkanımız  Sn. Semih Çolak'ın  Değişim Medya Gurubu'na  bugüne kadar yaptığı katkılar ve kazandırdıklarını da küçümseyemeyiz.

Sn Çolak'ın azmi çalışkanlığı ve iş bitiriciliği  Değişim Medya Gurubu'nu daha da ileri adımlar atarak ilerleyen günlerde bir televizyon projesini de hayata geçirme çabaları taktire şayandır. Değişim Medya Gurubu bundan sonraki günlerde güvenilir hızlı ve objektif hareketli refiklerimizden her zaman bir adım önde olma fikri hep olacaktır.

Sevgili okurlarım,  bu hafta Değişim ile ilgili konulara ilgili devam ediyorum. Bu  arada sevgili büyüğüm Sn Mehmet Öztürk le beraber yine Değişim Medya Gurubu'na ait Değişim Radyo'da Diyolog programını sunuyoruz.  Bölgenin önemli konu ve konuklarıyla yeni bir adım yaptık Değişim Radyo yine refiklerimizden bir adım önde olma arzusu ve  her konuda olduğu gibi farkındalık yaratmaya devam ediyor.

 Sevgili okurlarım Değişim Medya Gurubu'nun 22.  Değişim Gazetesi'nin de yeni yüzüyle 1.  Yaşını   hep beraber kutluyoruz.

İyi ki  varsın "Değişim"…

                                                                                                                           

  Bu Yazı Toplam 34394 Defa Okunmuştur

 Paylaş
 
 
YORUM EKLE
   
TAVSİYE ET

 Yorumlar ( 3 )

İYİ Kİ VARSIN DEĞİŞİM
Köçek meselesini araştırdım.Köçek oyunu Türkler'e ait bir oyun değil.Çok doğru.Kökeninde eşcinsellik var.Ereğli ve Batı Karadeniz bölgesinin asıl oyunu köçek değil Yaren'dir.Yaren oyunudur bölgemizin oyunu.Yarenlik geleneğini bölgemizde yayalım ve yaşatalım.
Gön : Tarihçi  26 Nisan 2019 : 21:19:41  Zonguldak

İYİ Kİ VARSIN DEĞİŞİM
Sayın Şenol Azman Anadolu'nun çeşitli yerlerinde uluslararası turistik festivallerde incelemelerde bulunmuş bir araştırma görevlisi olarak şunları söylemek istiyorum.Ereğli'de festival yapılmalı.Festival'in adı '' Osmanlı Çileği Ereğli Pidesi-Kültür Sanat ve El sanatları festivali olmalı.Festivale komşu ülkelerden folklor ekipleri gelebilir.Festival sayesinde Meşhur Ereğli Osmanlı çileğimizi ve meşhur Ereğli Pidemizi dünyaya duyurmalı ve dünya markası haline gelmesini sağlayabiliriz.Festival mütevazi bir bütçeyle iki gün sürmeli.7-8 Haziran tarihlerinde olabilir.Gençlerimizi yozlaştıran ahlakı ... DEVAMI
Gön : Türkolog Necati Yalçın  26 Nisan 2019 : 17:49:03  Zonguldak

İYİ Kİ VARSIN DEĞİŞİM
Sayın Şenol Azman yazılarınızı beğenerek okuyoruz.Değerli üstad batı karadeniz yörelerinde görülen şu köçek oyununa bir el atsak.köçek oyunu kültürümüzde yok.bazı yörelerdeki türkler'e köçek oyunu orta asya'dan anadolu'ya geldiklerinde yunanlardan ve farslardan geçmiştir.temelinde eşcinsellik vardır ve kültürümüzle bir alakası yoktur.malesef türkiyedeki en kötü yöresel oyun kültürümüzle alakası olmayan köçek oyunudur.egenin zeybekleri-anadolu'nun seymenleri-doğu karadeniz'in horonları-doğu'nun halayları vardır yanında malesef bizde erkeğin etek giydiği kültürümüzle alakası olmayan köçek oyunu ... DEVAMI
Gön : Türkolog Necati Yalçın  21 Nisan 2019 : 08:10:44  Zonguldak

Sayfa : [1]
Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com