KASHMİR PARK YAN BANNER
kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
kdz. ereğli, oked emlak, emlak borsası, değişim medya,
18 Mart 2019 Pazartesi
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2018 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / GÜNCEL  -> VİDEOLU HABERLER
İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET OLACAK...
İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET OLACAK...

İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET OLACAK

 14 Ocak 2019 17 : 33 

 

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, “Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın yaptıklarının tamamını devam ettireceğiz. Yapamadıklarını ve eksik kalanları tamamlamak bizim boynumuzun borcudur. Seçimi kazandığımızda tüm Ereğli’ye hizmet edeceğiz.  Partizanlık yok, ayrı gayrı yok. Tüm hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. Parti rozetini bir kenara koyacağız, tüm Ereğli’ye hizmet edeceğiz,” dedi.

Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı’nca 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerine yönelik aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin’in yanı sıra ilçeye bağlı beldelerden Gülüç Belediye Başkanı ve AK Parti Gülüç Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirtaş, Ormanlı Belediye Başkanı ve AK Parti Ormanlı Belediye Başkan Adayı Bayram Başol ve Kandilli Belediye Başkan Adayı Mustafa Güldalı katıldı. Toplantıda partinin aday adayları, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili de hazır bulundu.

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, tanıtım toplantısının açılış konuşmasında  adayları kutladı.

31 Mart seçimlerinin beldeler, Ereğli, Zonguldak, Türkiye ve dünya insanlığına hayırlar getirmesini dileyen Çakır, “Tüm aday adaylarına ilçe teşkilatı adına teşekkür ediyorum. Birbirinden değerli aday adaylarımız vardı. Hepsi partimizin değerleri. Bugün sayımız bire düştü. Bugün aslolan Ereğli, aslolan beldelerimiz. Birlik ve beraberlik içinde teşkilatımızla birlikte dörtte dört yapmaya sizlere söz veriyoruz. Altı senedir yönetim kurulu üyeliği, başkanlığı yapıyoruz. Çok seçim gördük, her seçimde tecrübe kazanıyoruz, bu seçimde de çalışkanlığımızla, gençliğimizle dörtte dört yapmak istiyoruz. Bu anlamda hepinizin desteğine ihtiyacımız var” dedi.

ŞAHİN: “AĞABEY OLMAK İSTİYORUM!”

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ise beş yıl kadar ilçe başkanlığı yaptığını, hep adaylar için oy istediğini, ilk kez kendisi için oy isteme durumunda olduğunu belirtti.

Ereğli’nin her köyünü, her mahallesini onar, yirmişer kez ziyaret ettiğini, vatandaşların arasında olduğunu, mesleği itibarıyla esnafın, sanayicisinin içinde olduğunu ifade eden Şahin şöyle dedi:

“Şehrimizin büyük değerleri var. Bunları istediğimiz ölçüde harekete geçiremiyoruz. Hak ettiğimiz yere gelmekte zorlanıyoruz. Ereğli’ye bir ağabey lazım, o ağabey ben olmak istiyorum desteğinizle. Fatih Çakır kardeşim defalarca seçime girdi, her seçimi kazandı. Ben böyle bir değerle seçime gidiyorum. Bu benim için birinci artı. Öncelikle AK Partililer etle tırnak gibi olmalıyız. Bizim milletvekilimiz Recep Tayyip Erdoğan. Onu mahcup etmek bize yakışır mı?”

“ÖNCELİK EKONOMİ”

Belediye Başkan Adayları ve mevcut milletvekilleri ile uzun bir geçmişi olduğunu ifade eden Şahin şöyle devam etti:

“Ben teşkilatın tüm kademelerinde her şekilde uyum içerisinde ve birlikte hareket edebilecek bir insanım. Bunun AK parti belediyesine sağlayacağı yararları düşünün. Bunları yapabiliriz. O aşkı içimizde hissedeceğiz. Ufak şeyleri problem haline getirmeyeceğiz. Yaşadığımız tecrübelerle birlikte Ereğli’miz için en güzel belediye meclis listeleri yapılacak. Şaibesiz, Ereğli halkının tümünü yansıtan bir meclis olacak.  Bu seçimi biz Allah’ın izniyle çok güzel şekilde alacağız fakat bunun şartları var. Teşkilatımızla birlik içinde olacağız. Belediye başkanı olduğum takdirde öncelik sırasını ekonomik yatırımlar alacak. Yeni iş alanları alacak destekleri yapacağım. Belediye bütçesinden bunları yapacağız. Yiyecek ekmeği olmayan bir insanın lüks sokaklarda gezmesinin bir anlamı olmuyor. İşsiz çocuklarımız, evlenemeyen gençlerimiz var ileride bu projeleri açıklayacağım.”

Hayatı kolaylaştıran projeler, küçük dokunuşlarla çözülecek işler de bulunduğunu ifade eden Şahin, “Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın yaptıklarının tamamını devam ettireceğiz. Yapamadıklarını ve eksik kalanları tamamlamak bizim boynumuzun borcudur. Seçimi kazandığımızda tüm Ereğli’ye hizmet edeceğiz.  Partizanlık yok, ayrı gayrı yok. Tüm hemşehrilerimize hizmet edeceğiz. Parti rozetini bir kenara koyacağız, tüm Ereğli’ye hizmet edeceğiz,” ifadelerini kullandı.

BELDE BAŞKAN ADAYLARI DA KONUŞTU

Gülüç Belediye Başkanı ve Gülüç Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirtaş,  daha önce de AK Partili olduğunu, bugün de AK partili olduğunu belirterek, “Hizmet için AK Parti’deyim hakkımızda dedikodular oluyor ama şunu söylüyorum. Gülüç’ü Zonguldak’ın parlayan yıldızı olmak için adayım. Gülüç’e AK Parti bayrağını dikeceğim ve ona yakın mega projelerle tekrar belediye başkanlığını yapacağız. Gülüç’ü çok farklı bir yere getireceğim.” Dedi.

Kandilli Belediye Başkan Adayı Mustafa Güldalı, “2014’te ellialtı oyla seçim kaybettim. Kaybettikten sonra yaşadığımız süreç bize eksiklerimizi görme fırsatı vardı. Bir Ayşe teyzemiz vardı iki gün haber alınamadı. Komşusunun haber vermesiyle hastanede kaybettik. Bizim yaptığımız AK Parti belediyeciliğinde Ayşe Teyze’den haberimiz olacak. Buna ahdettim” dedi.

Ormanlı Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı  Bayram Başol, 30 Mart 2014’ten bu yana yaklaşık beş yıl geçtiğini ifade ederek, “Geçmişten bugüne bizi bu göreve layık gören il başkanım, ilçe başkanıma, milletvekillerime teşekkür ediyorum. Onları mahcup etmemek için ne gerekiyorsa onu yapacağım. Allah bize bu yolu hizmet yolu olarak nasip etsin, hizmetten başka bir şeyi nasip etmesin düşüncesindeyim. Fatih başkanımla yıllardır beraber çalışıyoruz. Belediye başkanı olarak benim bile tahmin edemediğimiz şeyleri Ormanlı’ya getirdi. Ormanlı’ya büyük hizmetler yaptık. Tecrübem olduğunu , bilgimin olduğunu düşünüyorum ama her şeyi biliyorum diye düşünmedim. Bilgi almaya devam edeceğim.” Dedi.

 

Haber : S Kabatepe-Ö Cerrah
Bu Haber 1277 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :değişimmedya, Ak Partili Belediye Başkan Adayları bir araya geldi, Ereğli, Zonguldak, haber,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 4 )

Sayfa : [1]
İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET OLACAK...
erol şahin başarılı bir insan herşeyden önemlisi ekonomist bizim böyle adama ihtiyacımız var ankara da eli kolu uzun bu memlekete hizmet etmiş, hak hukuk bilen adaletli insan ereğlimizin istihdama ihtiyacı var ve ben erol şahine güveniyorum...
Gön : Ereğlili  15 Ocak 2019 : 23:59:17  

İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET OLACAK...
Meclis üyelerini seçmek çok önemli.
Bu konu çok önemli

Bi daha söylüyorum; meclis üyelerini EREĞLİLİLER gördüğünde hah şimdi oldu demeli, Yoksa zor.
Gön : MEHMET  15 Ocak 2019 : 12:43:53  Zonguldak

İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET OLACAK...
HUSEYİN UYSALIN MECLİS ÜYELERİNİ SECEN BU İLÇE TEŞKİLATI DEĞİLMİYDİ..TABİKİ BU TEŞKİLAT İDI.NE OLDU HÜSEYIN UYSAL KAZANDIKDAN SONRA KARARLAR ALAMASIN DİYE 7 TANE MECLİS ÜYESİ İSTİFA EDİP YANLIZ KALMADIMI HUSEYIN UYSAL..VE HİZMET EDEMEDİ.EREĞLİYE YAPILACAK HİZMETİ KİM DURDURMUŞ OLDU ???? ŞİMDİDE HİZMETMİ DİYORSUNUZ İNSANLARI KANDIRMAYIN İNSANLARI BOŞ VAATLERLE OYALAMAYIN..EKONOMİ DÜZELTECEZ DİYOSUNUZ BİR BELEDİYE BAŞKANI EKONOMİYE NE KADAR EL ATAR BUNU ANLAMAMAK İÇİN SAĞIR VE DİLSİZ OLMAK LAZIM...ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN
Gön : Ahmet6  15 Ocak 2019 : 10:46:01  Zonguldak

Ak Partili Belediye Başkan Adayları bir araya geldi…
şu fotoğrafta herkesin gergin olduğu belli oluyor,bir umutsuzluk hakim sanki
Gön : mustafa bayrak  14 Ocak 2019 : 17:37:19  Zonguldak

Sayfa : [1]
DİĞER BAŞLIKLAR
Un çorbası ve kuru ekmek yediler…
 
Şehitleri unutmadılar…
Başkan Uysal’dan Proje Tanıtımına Davet ..
18 Mart Şehitleri’ni andılar…
Kadınlarımıza ve kız çocuklarımıza ışık olabilmek için…
MHP’ye ilgi her geçen gün artıyor…
Posbıyık, Aday tanıtım toplantısı yapacak…
Burak Müftüoğlu,Halk Otobüsleri Kooperatifi'ni ziyaret etti...
GÜNÜN SÖZÜ
İnsanlara kendilerini nankörlüğe mecbur edecek kadar büyük hizmetlerde bulunmayınız. .

( Honoré de Balzac (1799 - 1850), Fransız romancı )
NÖBETÇİ ECZANE
18 - 03-2019
ZEKİ SÖNMEZ ECZANESİ
TEL : 316 19 66
Uzun Çarşı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

KEPEZ ECZANESİ
TEL : 372 322 01 55
Devrek Yolu Cad.Kavaklık Mah.781d Kdz.Ereğli
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 32477
  Bugün : 32808
  Toplam: 93825700
   Şuan Çevirimiçi:

 110 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» EMNİYET UYARDI…
» “Ücretsizdir, ömür boyu ücretsiz kalacaktır”
» AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
» Erol Şahin, gençlik konserleri ertelendi...
» AKÇAKOCA'YI SALLADI
» Bahçeli Zonguldak'ta konuştu...
» Halk Konserleri KAÇIRMAYIN...
» Orff üstadı Onur Erol Ereğli’deydi…
» UTEF Ereğli tören ile açıldı…
» Uysal ziyaretlerini sürdürüyor…
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com