kashmir park, akçakoca, bir doğa harikası, canlı müzik,
16 Haziran 2019 Pazar
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
KÜNYE
Sitene Ekle
Kartvizit Rehber
Mobil Bölüm
Arşiv
2019 Seçim
Ana Sayfa Video Galeri Foto Galeri Yazarlar Tüm Haberler
SİYASET
AKÇAKOCA
EKONOMİ
GÜNDEM
ASAYİŞ
YAŞAM
SAĞLIK
MEDYA
KÜLTÜR
SPOR
EĞİTİM
SİVİL TOPLUM
 DİĞER
ANA SAYFA  / SİYASET
AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı

 15 Mart 2019 13 : 27 

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, “Adaylarımız belli, seçilebilecek olanlar da belli. Koyun yan yana, geçmişte belediye başkanlığı yapmış arkadaşlarımız var, geçmişte ne yapmışlarsa aynısını yapacaklar. O kadar enerjileri var mı o da belli değil. Ama burada bir ümit var. Diğerlerinin yapamayacağı belli ama biz yapabiliriz” dedi.

Şahin, beraberinde partisinin ilçe başkanı Fatih Çakır, SKM Başkanı Adem Öztürk, Belediye Meclis Üyesi adayları ve partinin teşkilat mensuplarının da katılımıyla kahvaltılı bir basın toplantısı düzenledi. AK Parti Adayı, toplantıda projeleri anlattı, soruları yanıtladı.

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, toplantıda yaptığı konuşmada adaylarının belli olduğundan sonra gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla çalıştıklarını dile getirerek, “Önce başkanımızla ve teşkilatımızla birlikte istişare içinde meclis üyesi adaylarımızı belirledik. Ereğli’de her kesimden insanın yer alacağı bir meclis oluşturduk. Onun dışında üç beldemizi ve ilçemizle dörtte dört yapmak istiyoruz. Bunun için kapısı çalınmadık ev, eli sıkılmadık vatandaş bırakmayacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ayın 19’unda Ereğli’ye gelecek oluşuyla motivasyonumuzu en üst düzeye çıkardık. Projelerimizin hepsi ayakları yere basan projeler. Teşkilatımız olarak belediye başkan adayımızın ve inşallah 31 Mart akşamının belediye başkanının arkasında olacağız” dedi.

“YAPILABİLECEK PROJELER” VURGUSU

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin ise konuşmasında 31 Mart’a kadar bir seçim çalışması ertesinde de iEreğli halkı takdir ederse beş yıllık bir hizmet süresi olacağını belirterek şunları söyledi:
Belediye Meclis üyelerimiz, teşkilatımızla hep birlikte yola çıktık. Mahallelerimizi, esnafımızı ziyaret ediyoruz. Projelerimizi hazırladık. Bunları katalog halinde Ereğli’ye sunuyoruz. Seçim süreci 31 Mart’a kadar devam edecek. Kataloglarımızı her akşam iki mahalle olmak üzere dağıtmaya devam edeceğiz.Her seçim dönemi siyasi partilerin adayları kataloglar bastırır. B izim de bir katalogumuz var. Hepsi yapılabilecek şeyler. Abartmadık, ince bir katalogumuz var. Sadece yapılabilecek projeleri ortaya koyduk. Eminim ki bazı adaylarımız yapılamayacak olanları da kataloglarına koyacaktır. Mesela CHP adayı geçmiş tüm katalog dönemlerindeki projelerini yine koyacaktır. Teleferiğinden viyadüküne kadar tüm projelerini tekrar koyacaktır. Ben adayların yapılabilecek projeleri kataloglarına koymasını istiyorum. Bütçe imkanlarıyla uygun projeler olmalı. Ayrıca bir imkânınız varsa birçok şeyi koyabilirsiniz proje olarak. Hükümetle yakın ilişkileriniz varsa AB projelerinden kaynak alabiliyorsanız bunları koyarsınız. Öyle bir yeteneği olanlar zaten yirmi - yirmi beş yıldır bunları ortaya koyardı.

İSTİHDAM ATÖLYELERİ

Basın toplantısında projelerini de anlatan Şahin, şöyle devam etti:

“Özellikle orta ve alt gelir düzeyindeki mahallelerimizden başlamak üzere ihtiyaç bulunan her yere istihdam atölyeleri kuracağız. Bunlar belediye tarafından işletilmeyecek. Biz sadece binalarını inşa edeceğiz. Bakanımızla da istişare ettik, işkur katkısı da olacak. Biz bu mekânları inşa edecek ve işadamlarımıza personel çalıştırmak üzere tahsis edeceğiz. Ereğli’nin mahallelerinde inşa edeceğimiz bu mekânlarla işsizliği azaltmak istiyoruz. Hedefimiz en az 1250, hedefimiz 2 bin 500, talep olursa daha fazla kişi iş sahibi olacak bu sayede. Gelir gelmez belediyemizin uygun arazilerine, hazine arazilerine ve oluşacak uygun arazilere peyderpey bunları inşa edeceğiz. Ayrıca, biz bu istihdam atölyelerini mahallelerde pratiğe dökmek için sadece tekstil değil, istihdam yaratacak merkezler olarak düşünüyoruz. Örneğin çağrı merkezi, bir şirket gelip burada çağrı merkezi kurmak istesin, biz binasını hazırlayacağız. Özellikle hanımefendilerin yoğun çalışacağı noktalarda kreşler de yapacağız. Çalışan insanlar sabahları çocuğunu bırakacak, akşam geri alacak. Buralarda üst düzey, üniversite mezunu kişiler de çalışacak, ilkokul, ortaokul mezunu olanlar da çalışacak.”

“YATIRIM YAPMAK İSTEYENİN ELİNDEN TUTACAĞIZ”

AK Parti Adayı Şahin, İkinci olarak Ereğli’de yatırım yapmayı düşünen tüm işadamlarının arazisine yolu, suyunu ve hafriyatını Ereğli Belediyesi olarak yapacaklarını belirterek, “Bunun örneklerini yaşadık, Düzce’de yatırımcılara hoş geldin’in belediye imkanlarıyla hafriyat yoluyla yapılması yüzünden Düzce’nin nüfusu üç yüz yetmiş bine çıktı. İşsizliği sıfır. Aynı dönemde Ereğli’de OSB’ye maalesef su bile vermedik. Ereğli OSB maalesef ta Alaplı’dan su almak zorunda kaldı. İşte sanayiciye bakış açısı. Bazı belediye başkanları sanayici, yatırımcı gelsin, istihdam yaratsın diye çırpınır, her türlü desteği verir, bazı belediye başkanları da istihdama yönelik projelere köstek olarak şehrin küçük kalmasını temin de edebilir. Biz yatırım yapmak isteyen herkesin ellerinden tutacağız. Birinci önceliğimiz bu olacak. Belediyedeki işleri hemen yoluna sokacağız, tıkır tıkır işleyen bir belediye oluşturduktan sonra, paralel olarak Ereğli’yi nasıl büyütebiliriz, bunun peşinde olacağız. Bunu yapmayan bir arkadaşımızın belediye başkanı olmaması, seçilmemesi lazım. Karadeniz Ereğli nüfusunu nasıl üç yüz bin kişiye çıkartırız hesabını yapamayan, bunu hayal edemeyen bir belediye başkanının Ereğli’de olmaması lazım” dedi.

“ÜNİVERSİTE ALTYAPISINA DESTEK VERİLECEK”

Çok önem verdiği konulardan birisinin Ereğli’de üniversite öğrencisi sayısının on bine çıkartılması olduğunu ifade eden Şahin şöyle konuştu:

“Bununla ilgili her zaman söylediğimiz gibi iki olan fakülte sayımızı beşe çıkartacağız. Bu üniversite kampusu katalogumuzda var zaten. Burada yeni binalar inşa edeceğiz. Belediye olarak bunlara katkı sağlayacağız. Herkesin parmağı olacak bunda. Üniversite, Ereğli’nin büyük kuruluşları, Odalar Birliği, Erdemir buna en büyük katkıyı verecek. Bu binaları Yapacağız. Hep birlikte yapacağız. Ereğli’de on bin öğrenciye ulaşmamız gerekiyor. Bununla ilgili yine çarşı merkezindeki binamızı da belediyemizi taşıdıktan sonra üniversiteye tahsis edeceğiz. Çarşıdaki belediyenin ek binasını da üniversite veya kredi yurtlara tahsis edeceğiz. Bu da çarşı içinde ekonomiyi hareketlendirecek bir proje.”

YÜRÜYEN MERDİVENLER VE PLAJ TESİSLERİ

İlçede tesis altyapısının kendisinden önce yapılmış olması halinde enerjisini istihdama ayırmasının daha çok mümkün olabileceğini, ancak bu alanda kültür merkezi, yüzme havuzu gibi eksikleri de tamamlamaları gerektiğini ifade eden Şahin şunları söyledi:

“Bu havuzları biz tek başımıza belediye olarak yapmayacağız. Devletin katkıları da olacak. Gençlik ve Spor’un da katkıları olacak. Birçok kuruluşun katkısı olacak. Bu projeleri yapmak için hükümet destekli olmanız lazım. Artı cumhurbaşkanımızın özel desteğiyle yapamayacağımız hiçbir proje, altından kalkamayacağımız hiçbir mesele yok. Bu bizim için çok önemli bir husus.

Yine Ereğli’nin birçok dik yerinde bunu düşünüyoruz. Kemer, Bozhane, Sakindere gibi yapılabilecek çok alanımız var. Bunu projelendireceğimiz alanımız var. Yürüyen merdivenler yapacağız. Her sene bir tane yapsak beş yılda beş tane yürüyen merdivenimiz olur. İlçeye modern bir görünüm kazandırır.

Plajımızı modern bir hale getireceğiz, burayı eğitim amaçlı kullanacağız, içinde aquapark da bulunacak. Plajımızı büyütüyoruz. Ereğli deniz kenarında bulunan bir şehir ama denizden yeterince istifade edemiyoruz. Çocuklarımız burada yüzme, kürek ve yelken öğrenecek. Bunu da sağlayacağız.”

ULAŞIM AĞI… TURİZM…

Ulaşım ağı projesinde birinci önceliklerinin imar ve 18. Madde uygulamalarının tamamının yapılması olduğunu, bu sayede imar nedeniyle ucu kapalı olan tüm yolların açılacağını belirten Şahin şunları söyledi:

“Ereğli’ye enine boyuna bütün yolları açmamız, devam etmemiz gerekiyor. Radar’dan soğanlı’ya giden yol üzerinde çok güzel bir izci kampı oluşturacağız. Paralel yollarla Ereğli’yi komple kuşatmamız gerekiyor. Ayrıca Göztepe’den Kandilli’ye kadar olan bölge bizim turizm alanımız olacak. Bu bölge bizim için çok değerli. Bozulmamış, tertemiz bir bölge. Ormanı, yeşiliyle tertemiz bir bölge. Ereğli’den Kandilli’ye giden demiryolunun çöken yerlerini belediye olarak tamir edecek, burayı bisiklet yolu olarak kullanacağız. Yine o bölgede bir şehir terası projemiz var. En basit şehir terası bir milyon misafir çekiyor. Bunun Ereğli’yi nasıl canlandıracağını düşünün. Yanında kahvaltı mekanları, hediyelik eşya mekanları düşünün. Kandilli’de bir maden müzesi inşa ettiğimizde bu bölgeyi turizm alanı olarak değerlendirebiliriz. Şu anda maalesef Ereğli Turizmden hak ettiği payı alamıyor. Belediye olarak geri dönüşü olan projelere öncelik veriyoruz. Ereğli belediyesi olarak bir projeye bir milyon koyduğumuzda, halkımızın cebine oradan iki milyon üç milyon girerse bu projeler bizim için önceliklidir.

OTOPARK SORUNU… AKSEM PROJESİ… DÜĞÜN SALONU

En büyük projelerinin kent meydanı projesi olduğunu belirten Şahin, “Bu projemizde eski terminal binası, eski adliye ve hükümet binasını içine alacak şekilde iki kat, bin 400 araç kapasiteli yeraltı otoparkı büyük rahatlık sağlayacak. Endüstri Meslek Lisesi alanında bin araçlık yeraltı otoparkı ile Ereğli’de otopark sorunu kalmayacak, trafik de rahatlayacak” dedi.

Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (AKSEM) Projesi konusunda da bilgi veren Şahin, “Kamyoncu arkadaşlarımızı Gülüç Kapı’dan çalışacakları için tersaneleri doldurmak için oyduğumuz taş ocağına güzel bir tesis yapacağız. Kamyon garajını oraya taşıyacağız, kamyoncu esnafımız mağdur olmayacak. Kışla Sanayi önündeki alana da Endüstri Meslek lisesi yapacağız. Takas yapacağız. Okulu oraya taşıyarak, sanat okulu arazisini belediyemize alacağız. Orada bin araçlık otoparkla beraber çok güzel bir alan ortaya çıkacak. On dokuz bin ikiyüz metrekarelik bir alan burası. Konservatuvar, tiyatro, sinema koyuyoruz. Kreşler, bebek bakım odaları, restaurant, kafeterya, sosyal donatı alanları, oyun alanları. Tam çınaraltının karşısında mükemmel bir mekan ortaya çıkıyor” dedi.

Çok iyi tasarlanmış bir düğün salonu projeleri olduğunu, burada aynı anda üç ayrı etkinliğin yapılabileceğini ve çok cüzi bedellerle düğün yapılabileceğini belirten şahin, “Şu anda nerede düğün yapıyoruz. Kavaklık’ta, üst kısmı tüccara verilmiş, Ereğli halkını bodrumlara, zindanlara indiriyoruz. Halkı birinci sıraya almayan hiçbir projeye onay verilmeyecek benim belediye başkanlığımda. Türkiye’nin en güzel düğün salonlarından birini yapmak benim boynumun borcu, bunları yapmak için hiçbir engelimiz yok.”

Şahin, mahalle konakları, oyun parkları, spor alanları, 24 saat sürekli çalışan kütüphane yapılacağını ifade ederek, “Kütüphaneyi kültür bakanlığı ile birlikte yapacağız, biz buna destek vereceğiz” dedi. AK Parti Adayı, “En az iki tane kapalı halı saha, iki tane antrenman sahası yapacağız. Gençlik spor tarafından Delihakkı’daki belediye alanına bir stad inşa edilecek” dedi.

TAKVİM NASIL İŞLEYECEK?

Şahin, toplantıda gazetecilerin sorularını da yanıtladı. AK Parti Adayı projelerini nasıl bir takvime göre yürüteceğine ilişkin bir soruya şu yanıtı verdi:

“Bizim derhal başlayacağımız projeler var, birbirini tetikleyen projelerimiz var. Mesela AKSEM için önce Meslek Lisesini yapmamız gerekiyor. Ama kapalı yüzme havuzumuz, yüzme havuzumuz, tekstil atölyelerimizi hemen başlatıyoruz. Bunların önünde bir engel yok. Hemen gelir gelmez başlayacağız. Bir yıl içinde bunların başladığını göreceksiniz. Sadece belediye imkanlarıyla yapmayacağız. Gençlik sporla yapacağımı protokoller bir yıl kadar sürebilir. İstihdam atölyeleri için hiçbir engelimiz yok. Hemen başlayabiliriz. Bunlar talebe göre de proje üretebiliriz. Bunlar birer öngörü. Bunların birer birer hayata geçirildiğini göreceksiniz. Tamamını beş senede bitireceğiz. Bazılarının yeri hazır, bazılarının taşınma gerekiyor. Kent meydanı projemiz için dört yıla, üç yıla ihtiyacımız var. Buradan çıkan hafriyatla denizin üstüne de bir şey yapacağız ama buna Ereğli halkı ile birlikte karar vereceğiz. Tekstil atölyesinin bir tanesini bir yıl içinde bitmiş olarak göreceksiniz. Bir yıl içinde yüzme havuzumuzun, düğün salonumuzun başladığını, hızla devam ettiğini göreceksiniz. Üniversite binalarımızın bir iki ay sonra başladığını göreceksiniz.”

Şahin, yıkılan belediye binasının hemen hızlı bir şekilde çözülebileceğini, cam üstü çelik konstrüksiyon olarak inşa edileceğini söyledi.

ERDOĞAN’IN ZİYARETİ…

Bugünün en önemli konusunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli ziyareti olduğunu belirten Şahin şunları söyledi:

“Gittiğim bütün toplantılarda, mahallelerde bahsettiğim konu, sayın cumhurbaşkanımızın Ereğli sevgisi, Ereğli milletvekili olması. Cumhurbaşkanımızın haziran ayında Ereğli’ye gelmesi ve gecenin onbiri olmasına rağmen coşkulu bir karşılamamız ile Cumhurbaşkanımız Ereğli’ye özel bir ilgi ve sevgi duymaya başladı. O moralle, o motivasyonla cumhurbaşkanımız “Ereğli’nin milletvekili” olduğunu söyledi. Birçok büyük ile gidememesine rağmen Ereğli’ye gelecek. Buradan tüm Ereğlililere, Alaplı’ya, Zonguldak’a seslenmek istiyorum. Bu miting alanını doldurursak, Cumhurbaşkanımızın Ereğli sevgisi artarak devam edecek, katkısı da devam edecek. 31 Mart’ta belediye başkanlığını kazandıktan sonra arkadaşlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımızın karşısına çıkarak, ‘Sekiz ay içinde iki kez gelerek Ereğli sevginizi gösterdiniz. Ereğli de sizi seviyor. Bakın mazbatamızı aldık. Sonuçlar burada. Ümit ettiğim en az 25 meclis üyesini alarak cumhurbaşkanımızın karşısına geçmeyi ümit ediyoruz. Arkasından da sayın Cumhurbaşkanımızdan Ereğli’mizin büyük sorunlarını çözmek için Ereğli halkından bunu talep ediyorum. Bana bu imkânı versinler. Sadece seçimi kazanmak bana yetmiyor, açık ara fark atarak almalıyız ki, sayın cumhurbaşkanımızın karşısında güçlü olayım. Ereğli’yi seviyorsak, ereğli’yi büyütmek istiyorsak, Ereğli’ye en iyi kim hizmet ediyorsak orada oylarımızı birleştirelim. Adaylarımız belli, seçilebilecek olanlar da belli. Koyun yan yana, geçmişte belediye başkanlığı yapmış arkadaşlarımız var, geçmişte ne yapmışlarsa aynısını yapacaklar. O kadar enerjileri var mı o da belli değil. Ama burada bir ümit var. Diğerlerinin yapamayacağı belli ama biz yapabiliriz. Nasıl yapacağız? Bir, duruşumuz belli, iki iktidar partisinden olmamızın avantajı yaşanacak. Hele cumhurbaşkanı arkasındaysa gerisini siz hayal edin. Ama belediye başkanı iş bilmiyorsa iktidardan olsanız ne olur, muhalefetten olsanız ne olur. Belediye yönetimi iş bilen, proje bilen, yol bilen arkadaşlarla olur. Belediye yönetimleri belediye başkanı ve ekibiyle oluyor partilerle değil. Suyu akıtan, şantiyeleri çalıştıran belediye başkanı, yardımcıları, daire amirleri ve çalışanlarıdır. Başarı varsa belediye başkanına, başarısızlık da belediye başkanına aittir. Siyasi partiler sadece destek olabilir. Bizim ekip arkadaşlarımızla, şahsımızla yapabileceğimiz o kadar çok şey var ki. Enerjimiz yerinde, heyecanlıyız, güçlüyüz. 1 Nisan gelsin bir an önce çalışmaya başlayalım istiyoruz. Türkiye’nin ve bölgenin bir lideri var. Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Onun özel ilgisiyle Ereğli’yi büyütebilecek miyiz, büyütemeyecek miyiz? Ereğli bunun kararını verecek. Gerisi laf.”

Haber : Hüseyin Aksakal
Bu Haber 2266 defa okundu
 
Anahtar Kelimeler :AK Parti, Erol Şahin, Yerel Seçimler, Kdz Ereğli, Fatih Çakır,

YORUMUNUZ
YORUM EKLE

 Yorumlar ( 7 )

Sayfa : [1]
AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
"Nasıl yapacağız? Bir, duruşumuz belli, iki iktidar partisinden olmamızın avantajı yaşanacak. Hele cumhurbaşkanı arkasındaysa gerisini siz hayal edin."
Hayal etmeye gerek yok, geçen 17 yılı biliyoruz.
Ne yazık ki, sizin hayallerinizin gerçeklerle ilgisi yok. Çünkü sizde başkan koltuğuna oturmanın ötesinde hayal yok.
Gön : S.B.  17 Mart 2019 : 23:21:29  Zonguldak

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
AK Parti Adayı Şahin kendine güvense,
üç cümlesinden birinde "cumhurbaşkanımız arkamızda" ifadesini kullanmazdı.
Kendine güvenmeyene biz niye güvenelim ki?
Erol Şahin, "Sadece seçimi kazanmak bana yetmiyor, açık ara fark atarak almalıyız ki, sayın cumhurbaşkanımızın karşısında güçlü olayım." diyebiliyor.
Önceki Belediye Başkanı, aynı partiden değil miydi?
Fark atmak için kedilere de mi güvenmiyor?
Cumhurbaşkanı için, "Sekiz ay içinde iki kez gelerek Ereğli sevginizi gösterdiniz" dediği dönemde, hangi partinin Belediye Başkanı vardı Ereğli'd ... DEVAMI
Gön : S.B.  17 Mart 2019 : 23:11:31  Zonguldak

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
Sayın aday projelerini açıklıyor ama projelerde, yatırımdan çok yatırım yapacak olanın elinden tutup "havuz"a götürülecekmiş gibi bir durum var.
Hani, para sende ama elin bende durumu.
"Havuz"a gidenin, suyu elektriği halkın vergilerinden sağlandığı gibi “havuz”lara yürüyen merdiven de olacakmış.
Eskiden "hamama giren terler"di.
Şimdikiler yürüyen merdivenle gidecek, terlemeden.
Köprülerden, otoyollardan öğrendiğimiz kadarıyla "Havuz"a girenin parasını "havuz"a gitmeyen ödüyor.
Demem o ki, "havuz"a gireni serin ... DEVAMI
Gön : S.B.  17 Mart 2019 : 00:15:30  Zonguldak

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
halil başkan geliyor.gümbür gümbür.
Gön : Efsane başkan geliyor.  16 Mart 2019 : 14:46:23  

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
endustri meslek alti park degil havuz olur ancak kapqli havuz yapalim herkez yussun
Gön : Hakan  16 Mart 2019 : 00:26:58  

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
Sayın aday, Belediye başkanlığınız Cumhurbaşkanı'nın arkanızda durmanıza bağlıysa, şahsi gücünüzü zaten yok ettiniz.
Cumhurbaşkanı teminatınız ise yandı gülüm keten helva ...
Geçen dönem Belediye Başkanlığı sizin partinizdeydi, otopark ve inşaat İşbilenleri sayenizde "dik dur eğilme, iktidar seninle" çizgisine geldi
Proje diye sunduklarınız mı?
Zihni Sinir daha iyilerini önermişti.
Gön : S.B.  15 Mart 2019 : 23:38:47  Zonguldak

AK Parti Adayı Şahin projelerini anlattı
hemşerim sen hep yaparız,ederiz diyosun. sen ereğli
Gön : ibogemici  15 Mart 2019 : 16:22:19  

Sayfa : [1]
DİĞER BAŞLIKLAR
CHP’li Demirtaş, İŞKUR’u hedefine aldı…
“ZONGULDAK HAK ETTİĞİNİ ALAMIYOR!”
İSTİFA ETTİLER!
Şaibe Algısı
“KAVGA YERİNE HUZUR!”
Eh, ya şimdi?
Seçim Yazıları 5 - MECLİS
Nuri Tekin kazandı, etli pilav dağıttı
GÜNÜN SÖZÜ
Muahakkak Allah indinde din islam'dır.

( Al-i imran Süresi Ayet 19 )
NÖBETÇİ ECZANE
16 - 06-2019
SONNUR ECZANESİ
TEL : 316 67 14
İş Bankası yanı
Kdz.Ereğli / Zonguldak

GÜNER ECZANESİ
TEL : 312 46 46
Sarıkorkmaz Mah. Şehit Er Kudret Özcan Sk. No:20 Zemin Kat D:2
Kdz.Ereğli / Zonguldak

 Nöbetçi Eczaneler
 
İSTATİSTİK
  İstatistik
  Dün : 49976
  Bugün : 11757
  Toplam: 97666723
   Şuan Çevirimiçi:

 1167 konuk,

 
YORUMLAR
En son yorumlanan haberler
» “Sözlü Mülakat Geldi, Liyakat Gitti..."
» Mezarlıkta son ders…
» Alev alev yandı...
» KURAL İHLALİ=KAZA; 3 YARALI Video lu Haber
» 150 yıllık proje...
» Haziran ayı Meclis Toplantısı yapıldı...
» Yol vermek istediği kadına çarptı…
» 12 bin kişi…Sevgi,barış, dostluk sofrasında buluştu... Video lu Haber
» Dinazorlar çağından kalma fosiller…
» Amaç; "Duyarlılık kazandırmak..." Video lu Haber
 
SÜPER LİG PUAN DURUMU
ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN BU HAFTA BU AY

Hakkımızda
Yönetim Anlayışımız
Yönetim Kurulumuz
Tarihçemiz
sanalbasin.com üyesidir

 

 

Sosyal ağlarda bizi takip edin.
İnternet baskısında yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları Değişim Medya'ya aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.
Tel : 0 372 322 27 30
0 372 322 27 31
0 372 322 27 32
Faks : 0 372 322 27 33
E-posta: info@degisimmedya.com